ATM 275 H/EC

ATM 275 H/EC elektrikli, hidrolikli ve CE uyumlu, ocaktan mermer ve granit blok kesme makinesi, telli alt kesim ve dikey kesim yapar. Tam ve otomatik yürüyüşlü olup sabit kesim yapar. Tam ve otomatik, yürüyüşlü olup sabit kesim gücü ile ayarlanabilir kasnak hızı (0-40 m/s) büyük boy kasnak çapı 80 cm dir.

 

ATM 275 H/EC Özellikler
KAPASİTE 110 metre halat çevirir bu da yaklaşık olarak 600 m2 alan kesimi yapmak demektir. Mermer ve granit taşın sertliğine göre 7-14 m2 arasında değişir. (ek klavuz kasnaklarla takviye edildiğinde 150-170 mt. arası halat bağlanabilir.)
MAKİNE YÜRÜYÜŞÜ Otomatik yürüyüş sistemi tel üzerinde gerilimi hisseden Hidrolik siviçlerle donatılmış olu, çalışma esnasında telin kopması asgariye indirilmiştir. Tam otomatik, orta basınçlı hidrolik sistemle çalışır Bu nedenle kesim esnasında devamlı sistemi komple Elektrik sistemine dönüştürülmüştür. Makinanın kesim hızı 2 ila 4 m2 arttırılmıştır.
KASNAK HİDROLİK SİSTEMİ Debriyaşşız ve şanzumansız olup, sonsuz vitese sahip hidrolik sistemle donatılmıştır. 350 atm yüksek basınçla çalışır.
ELEKTRİK MOTORU SOĞUTMA 75 BG (55 KW) 380-1500 devir / dakika
Fanlı yağ soğutucu radyatör ile yapılmaktadır.

when our power of choice is untrammelled and when nothing prevents our being able to do what we like best, every pleasure is to be welcomed and every pain avoided. But in certain circumstances and owing to the claims of duty or the obligations of business it will frequently occur that pleasures have to be repudiated and annoyances accepted.

Our Projects

Related Projects